Breezy Studio, Cozy, Fully Equipped, Near Beach

  • 29 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Gäster kan bo i lägenheten Breezy Studio, medan de besöker Aten. Denna lägenhet har 1 sovrum, 1 badrum och ett komplett kök.

Lägenheten inkluderar brödrost och ugn.

Lägenheten ligger 7 minuters promenad från Statue of Constantine Palaeologos och 15 minuters bilresa från Allou nöjespark. Lägenheten erbjuder boende i distriktet Palaio Faliro, inte långt från Children's toys Benaki Museum. Starbucks och Το Faliraki kan nås inom 5 minuters gångavstånd.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Breezy Studio, Cozy, Fully Equipped, Near Beach Aten
Sea Breeze 2 Bedroom Apartment - 10 Min Walk To Beach
Mobilpris

Sea Breeze 2 Bedroom Apartment - 10 Min Walk To Beach

9.0
Utmärkt 23 recensioner
443 m från boendet
USD 150 USD 135
per natt
Nagia Duplex Paleo Faliro F1
Mobilpris

Nagia Duplex Paleo Faliro F1

7.3
Bra 8 recensioner
494 m från boendet
USD 73 USD 66
per natt
雅典海滨公寓
Mobilpris

雅典海滨公寓

558 m från boendet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi
    • Rum med Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer00000546004
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Breezy Studio, Cozy, Fully Equipped, Near Beach?
      Se till att du besöker Floating Museum Neraida (550 m) och Herodes Atticus odeion, som ligger inom 6 km från Breezy Studio, Cozy, Fully Equipped, Near Beach i Aten.
    • Hur mycket kostar det att bo på Breezy Studio, Cozy, Fully Equipped, Near Beach?
      Priset för att bo på Breezy Studio, Cozy, Fully Equipped, Near Beach är 79€.
    • Vilka matställen kan jag hitta nära denna lägenhet?
      Restauranger i närheten av denna lägenhet inkluderar restaurangerna Starbucks och Το Faliraki, som ligger ungefär 5 minuters promenad bort.
    • Hur stort är lägenheten?
      Lägenheten är 29 m² stort.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Breezy Studio, Cozy, Fully Equipped, Near Beach Aten
    100% Verifierade recensioner

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng